Piłki nożne adidas

znaleziono 18 produktów
Sortuj:
Sortuj:

Piłki nożne adidas

 

Bez względu na to, czy jesteś początkującym piłkarzem, czy też bierzesz udział w profesjonalnych rozgrywkach, zasługujesz na to, by korzystać z najwyższej jakości sprzętu sportowego. Piłka adidas jest produktem przeznaczonym dla wszystkich miłośników futbolu, którzy niechętnie schodzą z osiedlowych boisk, a także dla zawodowych piłkarzy osiągających sukcesy na szczeblu okręgowym, wojewódzkim lub krajowym. Korzystając z markowego sprzętu sportowego, masz szansę zwiększyć swoją skuteczność na boisku i przejąć pełną kontrolę nad kierunkiem lotu piłki.

 

Markowa piłka adidas – różnorodny wybór

 

Prezentujemy zróżnicowane wizualnie i cenowo piłki adidas, wśród których każdy zawodnik znajdzie produkt na miarę swoich możliwości finansowych oraz umiejętności. Sklep internetowy allsports.pl oferuje premierowe piłki adidas z wiosennej kolekcji 2018, takie jak FinaleKiev, Predator, Starlancer czy Tango, piłki z mundialowej kolekcji Teamwear 2018 – Team Competitio, Team Match Ball czy Telstar – a także pozostałe wysokiej jakości produkty, takie jak piłka adidas Messi, która będzie doskonałym prezentem dla każdego fana zdolnego Argentyńczyka.

 

Piłka Telstar 18 z kolekcji adidas Teamwear 2018

 

W naszym sklepie internetowym kupisz oficjalną piłkę meczową adidas stworzoną specjalnie na Mistrzostwa Świata 2018 organizowane w Rosji. Piłka Telstar 18 została zainspirowana pierwszą piłką z tej kolekcji, która ukazała się w 1970 roku. Pragniesz grać piłką kopaną na mistrzostwach przez Ronaldo, Messiego czy Neymara? W naszej ofercie znajduje się zarówno oryginalna piłka Telstar z atestem FIFA Inspected, jak i jej replika cechująca się podobnymi właściwościami. Przed Mundialem piłka adidas była testowana przez zawodników z całego świata – w lutym 2018 zagrała nią także nasza Ekstraklasa. Piłka Telstar produkowana jest w Pakistanie z elementów pochodzących z recyklingu. Dzięki sześciu wydłużonym panelom metalicznym piłka adidas Ekstraklasa wyróżnia się wysokim stopniem stabilizacji w locie, a zastosowanie chipu NFC czyni ją jednym z najbardziej innowacyjnych produktów stworzonych przez adidas. Technologia NFC umożliwia kibicom połączenie się z piłką przy użyciu smartfona i uzyskanie dostępu do specjalnej podstrony przeznaczonej wyłącznie dla właścicieli piłek Telstar, na której znajdują się liczne zadania i atrakcje.

 

Która piłka adidas będzie dla mnie najlepsza?

 

Decydując się na zakup markowej piłki adidas, stajemy przed nie lada wyzwaniem – którą piłkę wybrać? Tańszą czy droższą? Białą czy pomarańczową? Z najnowszej kolekcji czy z zeszłego sezonu? Pytanie o kolor jest kwestią indywidualną – zwróć raczej uwagę na zastosowanie piłki. Jeśli grasz głównie na osiedlowym boisku, otoczonym wysokimi budynkami, które znajduje się niedaleko ulicy, wybierz tańszą piłkę. Tania piłka adidas spełni twoje oczekiwania, a jej ewentualna utrata związana z wypadnięciem na ulicę lub utknięciem na dachu, nie będzie aż tak bolesna. Profesjonalnym zawodnikom grającym na ogrodzonych boiskach możemy śmiało polecić najnowsze piłki adidas, dzięki którym 90-minutowe rozgrywki będą zawsze komfortowe i w pełni kontrolowane.

no-product
no-product
no-product
no-product

Do porównywarki możesz dodać maksymalnie 4 produkty.

Produkty muszą znajdować się w tej samej grupie produktowej

Porównaj
Jomaadidas4FJakoWinmauYonex
  • facebook
  • instagram
Ładowanie...