Bezrękawniki męskie

znaleziono 2 produkty
Sortuj:
Sortuj:

Męski bezrękawnik

Męski bezrękawnik, to okrycie wierzchnie, które świetnie ogrzeje ciało, pozwalając ramionom na swobodę. Podczas treningu, w zimny dzień, przyda się także jako ocieplacz oraz ochrona przed wiatrem. Męski bezrękawnik to idealne rozwiązanie, kiedy sama bluza to za mało, a na kurtkę jest zbyt ciepło. Zabezpieczenie tułowia przed zimnem powoduje, że całe ciało jedynie nieznacznie odczuje niższą temperaturę. Zdecydowanie mniej ogranicza ruchy niż tradycyjna kurtka, a spisuje się równie dobrze. Producenci odzieży sportowej, proponują w swoich kolekcjach modele typowo treningowe, piłkarskie czy biegowe, ale także codzienne, które posłużą zarówno jako okrycie wierzchnie na spacerze, jak i podczas gry w piłkę czy przebieżkę.

Jak wykonywany jest męski bezrękawnik?

Modele dostępne w sklepach, wykonane są z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Materiały używane w produkcji to syntetyki, które mają właściwości oddychające i odprowadzające wilgoć. Męski bezrękawnik, używany na bluzę czy cienką kurtkę stanowi dodatkową ochronę ciała przed nadmiernym wychłodzeniem organizmu, ale także współgra z właściwościami odzieży technicznej pod spodem. Kamizelka może zawierać odpinany kaptur, który często przydaje się również poza treningiem. A wnętrze, które ją wypełnia to albo naturalne pierze lub syntetyczna wata.

Męski bezrękawnik i jego zastosowanie.

Jak wcześniej wspomniano, kamizelki sportowe, świetnie spisują się podczas treningów, czy przerw w aktywności. Żeby nie wychłodzić organizmu, podtrzymać ciepłotę ciała. Równie dobrze męski bezrękawnik, spisze się także na co dzień. Jadąc w podróż, na zakupy czy po dziecko do szkoły zamiast kurtki, kamizelka świetnie spisze się jak okrycie. Podczas spaceru w wolne popołudnie, kiedy temperatura nie jest zbyt przyjazna, ciepła warstwa na tułowiu zapewni optymalną temperaturę dla organizmu. Świetnie pasuje zarówno do dresu, jak i jeansów i butów sportowych. Producenci proponują głównie męski bezrękawniki w kolorach ciemnych, czarnych, bądź granatowych. Są one pikowane i posiadają po kilka praktycznych kieszeni, tak więc portfel czy kluczyki na pewno znajdą swoje miejsce.

Męskie bezrękawniki to świetna alternatywa dla kurtki, technologia wykorzystywana przez producentów odzieży sportowej w tych produktach jest taka sama, natomiast kamizelka jest z oczywistych przyczyn nieco lżejsza. Jej użytkownik może poczuć większą swobodę w porównaniu do kurtki, ale ocieplenie będzie nieco mniejsze. Wybór tego rodzaju okrycia wierzchniego, to świetne rozwiązanie na jesień czy wiosnę zarówno na biegowe ścieżki, jak i codzienne wyjścia.

no-product
no-product
no-product
no-product

Do porównywarki możesz dodać maksymalnie 4 produkty.

Produkty muszą znajdować się w tej samej grupie produktowej

Porównaj
Fox40MizunoReusch4FKKS LechSpalding
  • facebook
  • instagram
Ładowanie...