Spodenki damskie

znaleziono 8 produktów
Sortuj:
Sortuj:

Spodenki sportowe to ciuch który posiada większość kobiet. Nie ważne czy faktycznie służą jej do uprawiania sportu, czy do noszenia co dzień- jest w szafie praktycznie każdej. Moda na bycie fit, bycia aktywną fizycznie popchnęło producentów odzieży sportowej to zwrócenia uwagi także na aspekt estetyczny strojów sportowych. Oczywiście bardzo ważną kwestią jak nie najważniejszą jest zastosowanie odzieży. Spodenki sportowe w trakcyjnym i pierwotnym celu zostały stworzone do treningów i o tym należy pamiętać. Czym kierować się wybierając nowe spodenki sportowe? Tym do czego będą nam przydatne. Czy będzie to trenowanie, codzienne stylizacje, wakacyjna wyprawa każde spodenki sportowe powinny sprostać kobiecym wymaganiom.

Najważniejszą cechą którą muszą mieć spodenki sportowe do treningów jest ich wykonanie. Mamy to na myśli materiał z jakiego są uszyte oraz fason w jakim zostały zaprojektowane. Bez względu na to czy ćwiczymy w modnym fitness klubie czy w domowym zaciszu, każda kobieta ćwicząc poważnie traktuje to zadanie, i zawsze chce wyglądać dobrze i profesjonalnie i musi czuć wygodę. Topowi producenci odzieży sportowej stosują w tek kwestii nowoczesne tkaniny. Ich zadaniem jest sprawienie że ciało nie odczuwa znacznie wysiłku fizycznego. Spodenki sportowe do treningów powinny być wykonane z materiału oddychającego, jest to technologia podobna do tej stosowanej w koszulkach sportowych. Zadaniem tkaniny jest to by pot i wilgoć nie była odczuwalna na skórze, powinna być odprowadzana na zewnątrz. Spodenki sportowe mogą być dopasowane , gdzie szwy są albo płaskie albo usytuowane w taki sposób że zszycia nie mają możliwości się obetrzeć o siebie.

W luźnych fasonach, możliwe jest aby wewnątrz były wszyte "majtki" ma to za zadanie po pierwsze sprawić iż w razie intensywnego ruchu nie odsłaniać zbyt dużej ilości ciała i pozwalają spodenkom zostać na miejscu i po drugie w momencie występowania wilgoci tylko ta wewnętrzna strona wszycia ma bezpośredni kontakt ze skórą, wierzchnia luźniejsza cześć nie krępuje tym samym ruchów. Pamiętajmy że producenci biorą pod uwagę każdą możliwą intensywność treningu. Spodenki sportowe treningowe do zadań specjalnych mogą posiadać dodatkowe elementy, często spotkanym jest np kieszonka na klucz umiejscowiona na krzyżu w tylnej części lub wewnętrzna pod paskiem z przodu. Pozwala to na ukrycie chusteczki i klucza podczas ćwiczeń na powietrzu. Spodenki treningowe możemy spotkać też w wielu kolorach, tu jak to w odzieży sportowej królują szalone kolorowe, jaskrawe, widoczne i energetyzujące. Oczywiście znajdziemy też spodenki sportowe w jednolitym kolorze także czarnym czy białym. Różnorodność jest ogromna.

Spodenki sportowe codzienne to w zasadzie każde. Jeżeli te które służą nam do treningów również odpowiadają na co dzień to nie ma powodu z nich rezygnować. Jeżeli chodzi o spodenki sportowe treningowe i to ze nadają się również na co dzień, to sytuacja nie ma zawsze przełożenia odwrotnie. Fasony tej części odzieży często jest bardzo podobna. Długości mogą zaczynać się od super krótkich odsłaniających nieco pośladka a kończyć się mogą nawet na kolanie. Ale tkaniny z których spodenki sportowe są wykonywane to już dużo większa różnorodność. Każdy ćwiczący wie ze elementy odzieży wykonane z bawełny nasikają potem, dając tym samym plamy i zacieki i uczucie zimna na wietrze. Dlatego też bawełna świetnie znajduje zastosowanie gdzie spodenki sportowe używane są do noszenia a niekoniecznie do treningów. Bawełna jest ciepła, elastyczna i miękka w dotyku. W połączeniu bawełny z włóknami syntetycznymi możemy uzyskać większość rozciągliwość czy odporność na peelingowanie materiału czyli po prostu mechaceniu. Podczas ciepłych dni w luźnych sytuacjach, na wakacjach czy spacerze świetnie zdadzą egzamin. Sportowe spodenki, koszulka i sneakersy to zestaw zapewniający swobodę, wygodę i komfort. trudno go sobie odmówić w letni wolny dzień. Producenci odzieży nie zapomnieli także o tym ze spodenki sportowe potrzebne są też do dziedzin sportów mniej intensywnych i dynamicznych takich jak górskie wycieczki czy eksplorowanie łona natury. W momencie kiedy chcemy mieć komfort odkrytych nóg w letnie dni polecane są spodenki sportowe z mocniejszych płóciennych materiałów, z dodatkowymi kieszonkami na udach czy pośladach.

Wszelkie spodenki sportowe obecne na rynku stworzone są w jednym celu- aby zapewnić komfort użytkownikowi. Czy to krótkie legginsy, shorty, czy bawełniane ciepłe spodenki dobrane w ulubionym kolorze, każde z nich są po to żeby sprostać wymaganiom a rynek odzieży sportowej jest przygotowany nawet na najbardziej surowym zapotrzebowaniem swoich klientek.

no-product
no-product
no-product
no-product

Do porównywarki możesz dodać maksymalnie 4 produkty.

Produkty muszą znajdować się w tej samej grupie produktowej

Porównaj
MizunoReebokadidas OriginalsSpeedoUnder ArmourOlimp Labs
  • facebook
  • instagram
Ładowanie...