Buty piłkarskie Nike

znaleziono 283 produkty
Sortuj:
Sortuj:

Buty piłkarskie Nike

 

Piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce, któremu tylko czasowo dorównać mogą wyczyny naszych skoczków czy wyjątkowe osiągnięcia reprezentantów innego sportu. Podobną proporcję widzimy w wielu innych krajach i nie ma się co dziwić, bo futbol to sport globalny. Tak samo jak sport, tak też biznes z nim związany ma zasięg ogólnoświatowy, chociaż nie zawsze tak było. Świetnym przykładem rozwoju, który od pewnego czasy jest również ściśle związany z piłką nożną jest amerykański koncern z tzw. "łyżwą" w logo. Buty piłkarskie Nike są obecnie symbolem postępu i nowoczesności. Innowacje proponowane przez markę sprawiają, że buty piłkarskie Nike są najbardziej pożądaną częścią stroju młodego i starszego zawodnika.

 

Każda oferta szanującego się producenta korków dzieli się na linie. Tak samo jest w tym przypadku. Buty piłkarskie Nike to serie takie jak Hypeervenom, Magista, Mercurial czy Tiempo, chociaż są też inne, które rzadziej zobaczymy na profesjonalnych boiskach czy w reklamach. Szczególnie dobrze znane krajowym kibicom sa buty piłkarskie Nike Hypervenom, bo to przecież w nich gra nasz as Robert Lewanddowski. Ale to nie jedyna gwiazda, z którą daną serię można kojarzyć bo w zasadzie każda z nich ma swojego bohatera.

 

Najpopularniejsze buty piłkarskie Nike to Mercuriale, których twarzami są między innymi Cristiano Ronaldo czy Neymar. Ten pierwszy ma od czasu do czasu swoje kolorystyki. Korki takie jak Vapor czy Superfly, które są propozycjami z najwyższego poziomu jakościowego są marzeniem każdego młodego zawodnika. Od lat uświetniają bramki strzelane przez największych piłkarzy tego świata. I zresztą nierozerwalnie wiążą się z Ronaldo niezależnie od tego, czy jest to imię czy nazwisko. Przypomnijmy, że przecież buty piłkarskie Nike nosił też słynny przed laty Brazylijczyk.

 

Tiempo, których najwyższym modelem jest Legend są korkami skórzanymi, klasycznymi, często kojarzonymi z obrońcami. Największymi gwiazdami tych butów są dwaj wielcy rywale z Hiszpanii, Pique i Ramos, odpowiednio z Barcelony i Realu. Magista to stosunkowo najmłodsza propozycja jeśli chodzi o buty piłkarskie Nike. Możecie je znać z zawodników takich jak Andres Iniesta czy Arda Turan.

 

Każda linia korków to troszkę inna specyfika. Poza uwielbieniem do danego piłkarza warto zwrócić uwagę na ich cechy. Po to, aby nasze nowe buty piłkarskie Nike służyły nam jak najlepiej. My polecamy, aby patrzeć na nie nie tylko od strony wizualnej ale tez budowy, chociaż oczywiście zadowolenie z tego jak korki wyglądają na naszych stopach jest równie istotne w ogólnym zadowoleniu z zakupów na allsports.pl

no-product
no-product
no-product
no-product

Do porównywarki możesz dodać maksymalnie 4 produkty.

Produkty muszą znajdować się w tej samej grupie produktowej

Porównaj
RucanorSpeedoReebokTechmanDunlopPuma
  • facebook
  • instagram
Ładowanie...