Buty piłkarskie adidas

znaleziono 147 produktów
Sortuj:
Sortuj:

Buty piłkarskie adidas to zbiór jednych z dwóch najbardziej pożądanych na świecie produktów do uprawiania sportu. Od wielu lat piłka nożna jako najpopularniejszy sport na świecie przyciąga uwagę milionów pasjonatów śledzących z zapartym tchem nie tylko to co widać na boisku przez „szklany ekran”, ale również zaangażowanych w swoje własne poczynania na boisku. To przecież właśnie ci ludzie, którzy biegając po zielonej trawie zajmują sobie pożytecznie wolny czas są głównymi i najważniejszymi klientami w oczach producentów. Buty piłkarskie adidas to te, które od zarania dziejów i początków jakiegokolwiek sprzętu do futbolu towarzyszyły rozwojowi rynku i kolejnym generacjom piłkarzy. Lata temu najlepsi polscy piłkarze, którym udało się wyjechać za granice jako największy i najcenniejszy łup z wojacy przywozili właśnie pierwsze korki, które odłączały się od profilu zwykłego obuwia zmierzając w stronę profesjonalizmu. Buty piłkarskie adidas to nasza codzienność, ale też, nie da się ukryć, cześć piłkarskiej historii.

 

Współczesne buty piłkarskie adidas - z czego wybierać?

 

Zaczynamy od końca, czyli od czasów współczesnych. Tak samo jak główny konkurent, czyli Nike, które jest stosunkowo młode na rynku, adidas w swojej ofercie posiada przebogata gamę korków piłkarskich i wszelakiej maści halówek oraz turfów. Z grubsza rzecz biorąc oferta dzieli się na cztery podstawowe linie. Buty piłkarskie adidas to X, ACE, Copa i najnowsze NEMEZIZ, chociaż w ofercie znajdziemy też klasyki takie jak Copa Mundial, czy po prostu starsze linie jak Predator albo F50.

 

Najnowszym dzieckiem niemieckiej marki są NEMEZIZ zastępujące w ofercie bity piłkarskie adidas Messi16, które jak nazwa słusznie wskazuje były modelem dedykowanym największej gwieździe grającej w korkach z trzema paskami. Wspomniane NEMEZIZ, które rzecz jasna znajdziecie w naszej ofercie to obuwie syntetyczne, które w swojej luksusowej wersji nazwanej 17+ 360Agility występuje w wersji bez sznurowadeł. Chociaż wydawać by się mogło, ze dla tak wymagającego obuwia jak piłkarskie tego typu rozwiązania nie sprawdzą się, NEMEZIZ udowadnia, że dobrym pomysłem można zaoferować klientowi nietuzinkowe rozwiązanie i jednocześnie jakość użytkową, która wybija się ponad przeciętność oferty własnej i konkurencji. Te buty piłkarskie adidas zdecydowanie zasługują na uwagę, nie tylko z racji swojego nietuzinkowego wyglądu przypominającego bandaże, ale niezdrów budowy. Wnętrze ich syntetycznej cholewki wypełnia pianka. O ile w obuwiu skórzanym jest to częsty zabieg, w syntetykach, w których stawia się na lekkość i niska grubość cholewki jest to nietypowe. Koniec końców buty piłkarskie adidas NEMEZIZ i tak są przyzwoite jeśli chodzi o wagę, a zastosowana pianka jak nic innego wcześniej przytula stopę dając jej komfort, ale co ważniejsze niesamowitą stabilizację, która tak bardzo potrzebna jest piłkarzom. Wiadomo, pewna gra to podstawa, a kiedy stopa przesunie się w cholewce to podświadomie już jesteśmy na straconej pozycji.

 

Czymś przeciwstawnym do NEMEZIZ, które są na wskroś produktem o nowoczesnym charakterze są Copa 17. But klasyczny, a przynajmniej stylizowany na taki. Cholewka oczywiście wykonana jest ze skóry. Nawiązują one do super starych i bardzo znanych Copa Mundial, tyle tylko, że klasyczne koncepcje uzupełnione yu zostały o nowoczesne rozwiązania tak, aby zachować duszę modelu, ale tez nie pozbawiać użytkownika tego, co współczesna technologia może mu dać pod przykrywką starego stylu. Mamy tu więc lekką, syntetyczną podeszwę, podobne elementy w tylnej części cholewki, jak i zupełnie odcinające się od gonitwy pomiędzy starymi a nowymi rozwiązaniami, które cieszą funkcjonalnością. Mowa tutaj między innymi o pasach, którymi przyczepiono po bokach język do podeszwy. Dzieje się to we wnętrzu buta. Dzięki temu język nie przesuwa się, a stopa zyskuje dodatkowe unieruchomienie.

 

Buty piłkarskie adidas to jednak przede wszystkim seria X. Dość nowa, w czerwcu 2017 doczekała się trzeciej generacji. Są to korki, które zdecydowanie preferują zawodnicy o szerokich stopach. W swojej konstrukcji minimalistyczne, ale w tym tkwi ich sekret. Są na pewno najlżejsze z oferty. Dzięki minimalistycznemu systemowi sznurowania oddają do użytkowania gładką powierzchnię strzału, która nie amortyzuje naszego wkładu w siłę uderzenia. Świetnie trzymają stopę dzięki wewnętrznemu wyściełaniu, nie można im tez odmówić nietuzinkowości czego dowodem niech będzie wysoko wystający jęzor w tylnej części kołnierza. Jeśli już jesteśmy przy strefie wizualnej to bogata gama pięknych kolorystyk serii sprawia, że buty piłkarskie adidas X są jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku.

 

Buty piłkarskie adidas ACE - dla szerokiej stopy.

 

Stawkę uzupełnia linia ACE. Buty z tej serii są zdecydowanie najszerszymi, co ucieszy wszystkich piłkarzy, którzy zawsze mieli problem z dobraniem dla siebie odpowiedniego produktu. W tym wypadku będzie to zbawienie. Ponadto te buty piłkarskie adidas są świetne także w przypadku wysokiego przegubu. Niemal każdy model z tej serii, szczególnie z generacji oznaczonej numerem 17 cechuje się wysoko zwieńczoną cholewką, co zdecydowanie wyróżnia je na boisku i sklepowych półkach. Seria ACE tak samo jak pozostałe w ofercie marki adidas posiada wiele poziomów jakościowych. Tutaj, tak samo jak w NEMEZIZ najlepszy model tez nie posiada sznurowadeł zastępując je licznymi rozwiązaniami mającymi rekompensować czynność wiązania dając użytkownikowi należytą stabilizację.

no-product
no-product
no-product
no-product

Do porównywarki możesz dodać maksymalnie 4 produkty.

Produkty muszą znajdować się w tej samej grupie produktowej

Porównaj
Pro's ProRucanorWilsonFox40PolsportAsics
  • facebook
  • instagram
Ładowanie...