Piłki siatkowe

znaleziono 22 produkty
Sortuj:
Sortuj:

Piłki siatkowe

 

Piłka do siatkówki to jeden z produktów najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Siatkówka jest w Polsce sportem niezwykle popularnym, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet – żaden inny sport grupowy nie jest tak chętnie uprawiany przez kobiety, jak właśnie siatkówka. W siatkówkę gramy chętnie zarówno na hali, jak i na plaży, kojarzy się ona z wakacjami i przyjemnym spędzaniem wolnego czasu. Duży wpływ na komfort gry ma jednak wybór odpowiedniej piłki siatkowej, dostosowanej do wieku, umiejętności oraz rodzaju nawierzchni, na której gramy. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla ciebie i wybierz markową piłkę do siatkówki, która uprzyjemni wolny czas lub posłuży do rozgrywania meczów na profesjonalnym poziomie.

 

Markowa piłka do siatkówki – Mikasa, Molten i nie tylko

 

Przygotowaliśmy markowe piłki do gry w siatkówkę (klejone lub szyte maszynowo), które wyróżniają się wysoką jakością i są wykorzystywane podczas profesjonalnych rozgrywek. Na szczególną uwagę zasługuje japońska piłka do siatkówki Mikasa utrzymana w tradycyjnej granatowo-żółtej kolorystyce. Firma Mikasa została założona w 1917 roku i od tego czasu zdobyła uznanie amatorów i zawodowców szukających wysokiej jakości sprzętu sportowego. Piłka do siatkówki Mikasa to produkt, który bardzo często można zobaczyć podczas profesjonalnych meczów rozgrywanych na całym świecie. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć piłek japońskiej firmy Molten, z której produktów również korzystają zawodowcy. Piłka do siatkówki Molten to świetnej jakości produkt zarówno dla początkujących graczy, jak i doświadczonych siatkarzy. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz również piłki do siatkówki od takich producentów jak Jet5, Diamond, Meteor, Connect, Wilson i Rucanor.

 

Piłka do siatkówki z atestem FIVB Approved

 

Jesteśmy sklepem internetowym oferującym najwyższej jakości piłki halowe zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej (FIVB). Piłka do siatkówki z certyfikatem FIVB Approved spełnia restrykcyjne wymogi dotyczące m.in. jej wagi, koloru, wykonania oraz odbicia. Dzięki certyfikatowi FIVB piłka do siatkówki Mikasa MVA 200 stała się oficjalną piłką PlusLigi, Orlen Ligi i Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn. Z kolei piłka do siatkówki Molten V5M5000, która również odznaczona została certyfikatem FIVB, wykorzystywana jest w meczach ligowych we Włoszech, Australii, Francji, Hiszpanii i innych krajach.

 

Piłka do siatkówki – jak wybrać rodzaj i rozmiar?

 

Wybór odpowiedniej piłki ma ogromny wpływ na jej trwałość i komfort gry. Kupując piłkę, warto kierować się gustem, jednak dopiero w drugiej kolejności. Zanim wybierzesz kolor piłki, zwróć uwagę na jej zastosowanie. Wyróżniamy piłki siatkowe do gry na hali (indoor) oraz na zewnątrz (outdoor). Piłka do siatkówki typu indoor jest lżejsza, klejona, ma gładszą powierzchnię, a jej ciśnienie powietrza wynosi od 4,3 do 4,6 (psi). Z kolei piłka outdoor to produkt trochę cięższy, szyty, wodoszczelny, o chropowatej powierzchni i ciśnieniu od 2,5 do 3,2 (psi). Standardowy rozmiar piłki do siatkówki to 5.

 

Masz problem z wyborem odpowiedniej piłki? Napisz do nas! Chętnie pomożemy dobrać wymarzony produkt dostosowany do Twoich oczekiwań :-)

no-product
no-product
no-product
no-product

Do porównywarki możesz dodać maksymalnie 4 produkty.

Produkty muszą znajdować się w tej samej grupie produktowej

Porównaj
JakoSelectMizunoReuschSpalding4F
  • facebook
  • instagram
Ładowanie...